ÖVRIGT / Speglar / Spegellampett 12286298
nr 1228 6298
Spegellampett
"JP Larsson", Stockholm, 1945, förgylld, 60x45
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 januari 2019
kl 19:33:54
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)